O nas

APRES Technology zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych dla inwestorów indywidualnych i firm. Naszą misją jest rozwój energetyki odnawialnej w Polsce oraz podnoszenie jakości życia naszych klientów.

Naszą działalność cechuje uczciwe podejście do klienta, techniczne wykształcenie wyższe pracowników w branży OZE, a także wykorzystanie najlepszych komponentów dostępnych na rynku. Jakość wykonania i przykładanie ogromnej uwagi do szczegółów to podstawa naszej pracy.

Ze zdobytych doświadczeń wiemy, że dobry kontakt na linii klient – wykonawca jest gwarantem dobrze przeprowadzonej inwestycji. Dlatego oferujemy pełną obsługę procesu inwestycyjnego z profesjonalnym podejściem i komunikacją na najwyższym poziomie.

Ekologia

Zdajemy sobie sprawę, że nasza planeta jest dla nas tylko jedna. Dlatego zależy nam na promocji odnawialnych źródeł energii oraz podwyższaniu jakości naszego życia.

jakość

Niezawodni partnerzy, to mniej zmartwień! Przy dostarczaniu komponentów dla każdej inwestycji korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości podzespołów. Mamy pewność, że instalacje będą niezawodne przez lata.

Klient

Przy każdej inwestycji wymagana jest przejrzystość działania i kompleksowa obsługa. Konsultacje. Projekt. Montaż. Uruchomienie i zgłoszenie do zakładu energetycznego. Dzięki całościowemu podejściu, klient posiada pełną informację dotyczącą przebiegu procesu inwestycyjnego.

certyfikaty